Canabis Bonasa Sorbus

Majitel: Radim Nedoma
Psovod: Patrik Nedoma a Jakub Nedoma, Jarmila Nedomová
Sporty: Canicross
Zkoušky: 
Pořadí rok 2018 * 9.místo

Datum místo  sport druh známka body
17.11.2017 Pržno  canicross  k.CCM  12.m/z15   3
2.12.2017 Radíkov  canicross  k.PCCM 7.m/z9   3
14.4.2018 Ostrava canicross   28m/z30 3
15.9.2018 Opatov canicross   49m/
ze 115
3
3.10.2018 Suchdol
/Odrou
scootering   10.m/z11 3
28.10.2018 Drahovice canicross   12.m/z12 3
11.11.2018 celkem        18

Balza Bonasa Sorbus

Psovod : Ivana Ligdová
Sporty : Agility
Zkoušky : MA1, MA2


Pořadí rok 2018 * 11. místo

Datum místo sport druh známka body
4.11.2017 Kralovice  agility  Zk MA1  V-2.m/z 5   3,5
17.11.2017 Beroun  agility  Zk MA1  V-4.m/z 7   2
25.3.2018 Buštěhrad  agility  Zk MA2   V-2.m/z 5 4,5 
11.11.2018 celkem       10

Cikorka ze Strakatého dvorku

Psovod : Žaneta Balánová
Sporty : Agility
Zkoušky : LA1, LA2

Pořadí rok 2018 * 7. místo

Datum místo sport druh známka body
21.1.2018 Rychvald agility ZkLA2 V-4.m/z17 3
10.2.2018 Sviadnov agility ZkLA2 V-3.m/z22 4
24.3.2018 Čeladná agility ZkLA2 V-2.m/z13 4,5
7.4.2018 Osek/Bečvou agility ZkLA2 V-1.m/z12 5
21.4.2018 Přerov agility ZkLA2 V-2.m/z13 4,5
5.5.2018 Liberec agility Agi L V-4.m/z20 3
11.11.2018 celkem       24

Pořadí soutěže 2017 : 8
Archiv

 

Berenita Nella Belavia

Psovod : Kristýna Blažejová – Lérová
Sporty : DogDancing, Agility
Zkoušky : DWD1, MA1

zdroj foto rajče : lo-chneska

Pořadí rok 2018 * 5. místo

Datum místo sport druh známka body
4.11.2017 Ratenice agility Jump M V 3.m/z 31 7
2.12.2017 Ratenice agility Jump M V 16.m/z19 3
30.3.2018  Liberec agility  Jump M  V 4.m/z23  3
26.5.2018 Lysá Labem agility Jump M V 4.m/ze14 3
14.7.2018 Dvůr Králové agility Zk MA1 V 4.m/z 8 2
19.8.2018 Ptýrov agility Jump M V 3.m/z 10 7
1.9.2018 Ptýrov agility Jump M V 2.m/ ze 4 8
22.9.2018 Pňov agility Agi M V 1.m/ z 5 9
30.9.2018 Ptýrov agility Jump M V 1.m/z 11 9
11.11.2018 celkem        51

Pořadí soutěže 2017 : 13 místo
Archiv

Amálka České kouzlo

Majitel : Jana Maierová
Psovod : Eliška Maierová
Sporty : Sportovní kynologie, obedience
Zkoušky : OBZ, ZZO1

Pořadí rok 2018 : 14. místo

Datum místo  sport druh známka body
30.12.2018 Kácov  sport.kyn  závod ZZO   96b.
1.m/z 6
 4
           
 11.11.2018          4

Pořadí soutěž rok 2016 *** 9.místo
Archiv 

 

 

Bonaro Amorevita

Psovod : Radek Swaczyna
Sporty : Dogtrekking
Zkoušky :
Amorevita B 13022016 4 Bonaro
Pořadí rok 2018 * 6.místo

Datum místo sport druh známka body
22.-25.3.18 Lucký Vrh Dogtrek MID 5.místo 2
5.-8.4.18 Šlapanice Dogtrek MID 6.místo 2
13.-15.4.18 Vysoké pole Dogtrek MID 3.m/z 11 4
24.-27.5.18 Jedovnice Dogtrek MID 3.m/z 15
7.-10.6.18 Savin Dogtrek LONG 6.místo 5
13.-15.7.18 Horní Lipová Dogtrek MID  2.m/z15 5
27.-29.7.18 Trojanovice Dogtrek MID 1.m/z 13 6
11.11.2018 celkem       28

Pořadí soutěže 2017 : 10. místo
Pořadí soutěž rok 2016 : 10. místo
Archiv

Baron z Luční ulice

Psovod : Alena Pichová
Sporty : Agility, Dogdancing
Zkoušky : LA 1, LA2, LJ2, F1, DWD1

Pořadí rok 2018 * 2. místo

Datum místo sport druh známka body
 12.11.2017  Heroutice agility Zk LA2  V 2.m/z 23  4,5
20.4.2018 Praha
Štěrboholy
agility Zk LA 2 V 5.m/z 15 3
22.4.2018 Luštěnice agility  Zk LA 2   V 5.m/ z 20 3
1.5.2018 Zbraslav DD Zk F 1 V – 25 b 2
    DD bonus   1,5
5.5.2018 Liberec agility JumpL V-3.m/z20 7
11.5.2018 Štěrboholy agility Zk LA2 V-1.m/z6 5
8.6.2018 Štěrboholy agility Zk LA2 V-3.m/z9 4
20.8.2018 Horní.Počernice DD ZkDWD1 V-33 b 2
    DD bonus   1,5
23.8.2018 Kladno agility Zk LA2 V-2.m/z 15 4,5
26.8.2018 Městec Králové agility Zk LA2 V – 5.m/z12 3
1.9.2018 Chýňov agility Zk LA2 V – 1.m/z11 5
    agility umístění 
celkem
v soutěžní
 den 1.m.
1,5
15.9.2018 Zdobín agility Jump L V 5.m/z 32 3
12.10.2018 Pha-Štěrboholy agility Zk La 2 V 2.m/z 15 4,5
26.10.2018 Pha-Štěrboholy agility Zk LA 2 V 2.m/z 16 4,5
27.10.2018 Toulcův Dvůr agility Zk LA 2 V 5.m/z 15 3
11.11.2018  celkem       62,5

Pořadí rok 2017 * 4. místo
Pořadí rok 2016 * 5. místo
Pořadí rok 2015 * 12.místo
Archiv zde